Działania twórcy serwisu Wolni Od Lęku w social mediach

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Działania twórcy serwisu Wolni Od Lęku w social mediach pokazują, że Marek Daniel faktycznie ma na celu to, by sporo osób dało radę sobie z nerwicą lękową. Nie chciałby ich tylko informować, udostępniając na witrynie www teksty wszechstronnie jakie omawiają temat zaburzenia. Motywuje do wyznaczonych czynności, dzięki jakim nerwica lękowa może zostać zwalczona. Z tego powodu też autor napisał publikację o unikatowej formule gry „Wolni Od Lęku”. Prowadzi również kanał na YouTube, gdzie opowiada o swoim doświadczeniu. Ponadto, można sprawdzać jego profil na Facebooku.

Autor przekonuje wszystkich obserwatorów, że przygotował automatyczny system prowadzący użytkownika po kolei do wyjścia z zaburzenia lękowego. O jego misji poświadcza również to, że przygotował grupę na portalu społecznościowym. Koncentruje ona osoby, które wyszły z nerwicy albo są w trakcie uświadomionych działań, jakie mają za zadanie wyjście z nerwicy. W grupie można wymienić się spostrzeżeniami, poradami oraz motywować nawzajem w codziennych czynnościach.

Jeżeli ktoś chce zgłębić temat albo sam na sam rozmawiać z Markiem Danielem, to także ma ku temu sposobność. Na witrynie warto sprawdzać posty odnoszące się do przyczyn powstania nerwicy lękowej. To pozwoli dowiadywać się, w jaki sposób pracować nad własną osobowością. Jeżeli już użytkownicy zaznajomią się z wiadomościami z działu Nerwica (wynik), to następna kategoria omawiająca temat jakim jest nerwica lękowa będzie dla nich doskonałym uzupełnieniem. Teksty o tytułach jakimi są: Czym jest kontrola, a czym wpływ, Wbrew sobie, a może pomimo, Myśli – czym jest myśl oraz jak powstaje, Myśli samobójcze – przyczyny i pomoc, Cytaty o emocjach – Twoje motto życiowe na dziś, Typy osobowości – wszystko to, co powinieneś wiedzieć plus test, Jak i kiedy medytować, Leki na nerwicę lękową – nie istnieją, Koronawirus COVID – 19 a problemy psychiczne szczególnie rozszerzają zakres wiedzy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Działania twórcy serwisu Wolni Od Lęku w social mediach”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.