Chorwacja – niedrogie oraz interesujące miejsce wyjazdu dla Polaków

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Mimo zastoju gospodarczego, specjalizacja krajoznawcza trzyma się nieźle – w 2019 roku na zagraniczne ferie wyjechało niemal 5 mln naszych rodaków. Rodacy najentuzjastyczniej wyruszają nad Bałtyk oraz do Grecji. Także wakacje w Chorwacji stają się coraz to popularniejsze – wybiera je ok. 10 % letników. Ten kraj łączy się z błogim odpoczynkiem na plaży oraz pływaniem w ciepłych wodach Adriatyku. Wczasy w tym śródziemnomorskim regionie to atrakcja dla turystów – wyborna kuchnia, bogata architektura oraz gwarancja słonecznej pogody w sezonie.

Coraz więcej biur podróży oferuje zorganizowane wycieczki do Chorwacji, po największej części do Istri, najpopularniejszego kurortu. Jednak letnicy są w stanie osobiście zaplanować własny odpoczynek w tym pełnym uroku miejscu. Bilety lotnicze to koszt rzędu 300 – 400 zł (zależnie od pory roku). Na miejscu nie ma problemu z odnalezieniem osobistego noclegu. Kwatery to rozwiązanie dla ludzi szukających tańszej opcji.

Polacy w wielu przypadkach wybierają ten kraj jako cel własnej wakacyjnej podróży, iż względu na względnie bliską odległość od stworzonego przez nas. Dla znacznie bardziej wymagających urlopowiczów (także z zasobniejszym portfelem) profesjonalne będą apartamenty o podwyższonym standardzie. Chociaż pod pojęciem apartamenty kryją się też w pełni wyposażone mieszkania, z klimatyzacją oraz wieloma innymi udogodnieniami – my polecamy tudzież realestate-honeste.com. Wybierając apartament wypada zwrócić szczególną uwagę na jego lokalizację – w końcu urlop przy donośnej ulicy to na pewno nic przyjemnego. Nocleg w wynajętym apartamencie to też szansę samodzielnego preparacje posiłków w dobrym dla turysty czasie – brak odgórnie ustalonych godzin upraszcza zaplanowanie czynnego dnia poza hotelem. Jak dostrzega się, możliwości zorganizowania jest wiele. Warto je dokumentnie rozważyć, by w czasie podroży swojsko spędzić własny czas.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Chorwacja – niedrogie oraz interesujące miejsce wyjazdu dla Polaków”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.