Interesująca oferta aktywności i imprez, jakie można zorganizować w Jump Hall

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Interesująca oferta aktywności oraz imprez, jakie można przygotować w Jump Hall motywuje sporo zainteresowanych, żeby odwiedzać ten nowocześnie zaprojektowany park trampolin. Opiekunowie po przejrzeniu tego, co oferuje https://jumphall.pl/ zdecydowany jest przykładowo na to, aby w takim miejscu przygotować dla pociech urodziny. Impreza urodzinowa w parku trampolin to niemała atrakcja dla najmłodszych. Ponadto, opiekunowie mają gwarancję, że wszystko będzie odbywać się w bezpiecznych okolicznościach.

Świetna zabawa jest też zagwarantowana. Impreza będzie prowadzona przez wykwalifikowanego animatora, jaki przypilnuje by każde z dzieci czuło się bezpiecznie. Nad dziećmi będzie czuwać też wykwalifikowana kadra instruktorów. Dwie godziny zabawy obejmą ćwiczenia na trampolinach, w basenie z kulkami, wspinaczki na ściankach oraz skoki na zrobione z pianek, większe kostki. Urodziny przebiegają w kameralnej sali, a przed wejściem na teren rekreacyjny maluchy mają zapewnioną solidną rozgrzewkę. Są również informowane o tym, jak bezpiecznie skakać i upaść.

Inne atrakcje urodzinowe to: zabawy z chustą, rzuty do kosza czy malowanie twarzy. Każdorazowo harmonogram dopasowany jest do wieku oraz osobowości dzieci biorących udział w zabawie. Pakiety urodzinowe podane są na witrynie. Na urodziny w Jump Hall można zapisać pociechy od trzeciego roku życia. Rodzice chętnie zapisują także maluchy na zajęcia z gimnastyki, o różnym poziomie skomplikowania. Mają one na celu: podnoszenie ogólnej sprawności ruchowej, poprawę koordynacji ruchowej, rozwój orientacji w terenie, a także świetną zabawę.

Na terenie obiektu umieszczony jest także jedyny na terenie Wrocławia zakryty park linowy. Jego trasa znajduje się nad parkiem trampolin i zawiera 9 torów, o różnych stopniach skomplikowania. Park ten dedykowany jest dla osób, które mierzą powyżej 170 cm. Nowoczesny park trampolin warto odwiedzać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Interesująca oferta aktywności i imprez, jakie można zorganizować w Jump Hall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.