Kompleksowe usługi pielęgnujące dla psów

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Kategoria:

Opis

Kompleksowe usługi pielęgnujące dla psów wszystkich wielkości i ras w Gdańsku oferuje Doggie House. U doświadczonego psiego groomera można spodziewać się nie tylko tego, że pies będzie ostrzyżony, lecz także że zostanie poddany kąpieli. Wszystko odbędzie się przy zastosowaniu najwyższej jakości preparatów a także w higienicznych okolicznościach. Pakiet FULL WYPAS, który ma do zaoferowania psi fryzjer Gdańsk odnosi się do wszystkich piesków, które wymagają strzyżenia. Ponadto, dostępny jest też zestaw MOKRY PIES dla piesków, jakie nie potrzebują użytkowania nożyczek.

Dla psów szorstkowłosych adekwatny jest zestaw TRYM, który obejmuje usuwanie martwej sierści psa. Pakiet ten złożony jest z: kąpieli oczyszczającej, kąpieli pielęgnacyjnej, suszenia, czesania sierści, oczyszczania uszu, cięcia pazurków i z ostrzyżenia lub z trymowania czworonoga na życzenie właściciela psa. Do każdej z podanych czynności używany jest osprzęt najwyższej jakości produkcji. Klienci cenią też to, że wybierane są wyspecjalizowane preparaty groomerskich marek. Na witrynie online można zapoznać się z kosztorysem a także ze szczegółowym profilem wskazanych świadczeń. Inne usługi w doggiehouse.pl – psi fryzjer gdańsk to: wizyta adaptacyjna PUPPY, rozczesywanie skołtunionej sierści, kąpiel oczyszczająca, usuwanie kamienia nazębnego metodą ultradźwiękową a także czesanie koteczka.

Atuty Doggie House to: bezstresowa pielęgnacja, osprzęt oraz preparaty wiodących producentów, spokój w czasie 2 godzinnej pielęgnacji, higieniczne okoliczności jakie panują w gabinecie, idealne efekty po przeprowadzonych zabiegach pielęgnacyjnych. Piesek, jaki opuści salon zaprezentuje się oszałamiająco. Indywidualne podejście dostosowane jest do charakteru psa, albo też jego lęków. Duża wiedza właścicielki gabinetu w temacie groomingu oraz to, że bez przerwy rozszerza ona swoje zdolności uczestnicząc w kursach oraz pokazach sprawiają, że miejsce to rzeczywiście jest godne odwiedzenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kompleksowe usługi pielęgnujące dla psów”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *