Bogata propozycja kursów www z języka angielskiego

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Wszechstronna propozycja kursów www z języka angielskiego w Smart Learning motywuje do tego, aby uczyć się właśnie w tym punkcie. Nauka online jest o wiele bardziej popularna w różnorodnych grupach wiekowych, wobec czego zajęcia opracowane są zarówno dla dzieci, starszych, ale też dla firm. Szkolenia językowe przygotowane pozostają bazując na wytycznych uczenia się z Oxford University Press. Udostępniony angielski online bogatsze są o dodatkowe moduły, tak samo pod postacią tradycyjną, jak też w wersji cyfrowej. Na początku lektor ocenia obszar wiedzy osoby biorącej udział w kursie. To pozwala wybrać najlepszy tryb zajęć dla konkretnej osoby.

Realizowane są poziomy: A1, A2, B1, B2 oraz C1 i C2. Lekcje w angielski online opracowane są nad wyraz interesująco, zarówno dla dzieci, ale też dla dorosłych. Jeżeli ktoś jest zmotywowany to może także decydować się na naukę grupową. To pozwoli znacznie bardziej nabrać pewności odnośnie posiadanych zdolności językowych, gdyż można je weryfikować. Równie interesująco prezentuje się propozycja dla firm. Dla klientów korporacyjnych przygotowany jest styl nauki dwutorowej. Zdolności do jakich zaliczają się: czytanie, słownictwo, gramatyka i słuchanie uczeń ćwiczy osobiście. Tymczasem, za pomocą platformy przygotowanej przez Smart Learning można brać udział w ćwiczeniach grupowych, robiąc użytek z innych materiałów nauczania. Oczywiście, szybciej mówienie trenuje się indywidualnie z lektorem. Konieczne są tylko: łącze internetowe, komputer, słuchawki a także przeglądarka www Chrome.

Lekcje angielskiego prowadzone są na nowoczesnej platformie Tutorsmart. Po zarejestrowaniu otrzymuje się dostęp do szkolenia internetowego z nauczycielem na żywo. Uczestnicy kursu uzyskują wgląd do: tekstów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio i wideo, a także do fiszek online, dedykowanych do nauki słownictwa z konkretnego obszaru. Mają wobec tego najważniejsze narzędzia do uczenia się.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bogata propozycja kursów www z języka angielskiego”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.