Najwyższej jakości kable HDMI 2.0 FiberPro

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Imponującej jakości światłowodowe kable FiberPro gwarantują doskonałe efekty, abstrahując od tego, jaka jest długość przewodu. Optyczny kabel hdmi 2.0 a także kabel hdmi 4k wypełniają wszystkie wymogi, jakie są wymagane przez specyfikację HDMI 2.0b. Z tego powodu spełniają one pełną i bezstratną przepustowość 18 gigabit na sekundę, jak i transfer sygnału UHD 4K 4:4:4 60 Hz. Przewody HDMI FiberPro przesyłają w idealnym stanie sygnał audio i wideo bez obniżania jakości, abstrahując od długości. To duży walor tego typu kabli.

FiberPro przesyła wszystkie sygnały w obrębie standardu UHD oraz specyfikacji HDMI na duże odległości. Jeszcze przed oddaniem do użytku przewody te są dwukrotnie przetestowane, już na poziomie produkowania. Testy mają miejsce pod względem odpowiedniego wysyłania sygnału 18 Gbps, a kabel sprawdzony jest wyjątkowo wymagającym sygnałem. W efekcie, tak samo klienci, jak i instalatorzy mają pewność, że przewody przeszły wymagającą kontrolę jakości. Dobrze będzie zdecydować się na kupno kabla FiberPro, jeśli komuś zależy na szybkości oraz sprawności konkretnej emisji. Wzrastają de facto wymagania a propos wysyłania sygnału o bardzo dużej ilości danych. Standardowe kable HDMI mają kłopot z wysyłaniem sygnału 18 gigabit na sekundę już z odległości 5 metrów. To dokładnie FiberPro jako jeden z nielicznych przewodów wysyła pełny sygnał w ramach charakterystyki HDMI 2.0b na odległość do 50 metrów.

Dlatego, zaopatrując się w taki kabel, niezależnie od zaproponowanej długości można mieć gwarancję, że przewód przesyła w perfekcyjnym i perfekcyjnym stanie nawet najbardziej wymagający materiał 4K do telewizora oraz do projektora. Standardowe przewody miedziane do przesyłania sygnału o najwyższej przepływności potrzebują żył o ogromnym przekroju. Sprawia to, że przewód HDMI staje się ciężki i mało sprężysty. W rezultacie, powstają kłopoty przy układaniu okablowania w zabudowach, ścianach, albo peszlach. FiberPro jest natomiast giętki, a także świetnie ułoży się, nawet w najcięższych warunkach. Ogromna przepustowość przewodu pozwala korzystać z niego przez długi czas.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Najwyższej jakości kable HDMI 2.0 FiberPro”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.