Możliwość organizacji spływu kajakowego dla klientów indywidualnych albo spływu dla grup

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Opcja zorganizowania spływu kajakami dla klientów indywidualnych lub spływu dla grup to jedna z dwóch propozycji udostępnionych w propozycji wypożyczalni MARTIN. Każdy klient może wybrać stricte taki kajak, jaki będzie dopasowany do jego zdolności a także sprawi, iż konkretna osoba będzie czuła się wygodnie oraz w pełni bezpieczna, gdyż wybór jest wyjątkowo spory. W MARTIN można wyszukać głównie modele dwuosobowe. Kajaki są niezawodne, wytrzymałe oraz pakowne, czyli perfekcyjnie nadają się również na długie spływy. Wyposażenie każdego z kajaków to: lekkie wiosła i dwie kamizelki asekuracyjne w wersji dla dorosłych lub dla najmłodszych.

Wypożyczający samodzielnie zdecydują czy korzystając z http://www.kajakipomiechowek.pl/ chcą pływać główną trasą lub chcą skorzystać z tras wyznaczonych alternatywnie, o dowolnym poziomie trudności. Trasy mogą mieć długość: siedem, jedenaście oraz osiemnaście km. Trasa główna ma natomiast dwadzieścia dziewięć kilometrów. Na dodatek, można zdecydować się na wyznaczanie tras indywidualnych. Z uwagi na to że wypożyczalnia ma własne pole rekreacyjne, goście mogą po kajakach zdecydować się na zorganizowanie imprezy plenerowej. Wydzielane są 2 strefy: rekreacyjna oraz noclegowa.

Każdy ze spływów jest przygotowany z pełną obsługą instruktorów, co ma szczególne znaczenie dla osób, które w takim zdarzeniu biorą udział po raz pierwszy.

Spływy organizowane są perfekcyjnie, a przygotowujący je zabiegają o to, by spełniać wymagania wszystkich osób, które wezmą w nich udział. Przed każdym ze spływów na odcinku Joniec – Borkowo – Śniadówko – Pomiechówek wszyscy są informowani, co jest zapowiedziane oraz co może ich spotykać. Są to wiadomości o: miejscu spotkania, zasadach spływu, przebiegu trasy głównej a także trasie alternatywnej. Specjaliści poinformują też o głównych regułach bezpieczeństwa a także pokazują, jakie są możliwe problemy podczas spływu, żeby każdy był tego świadomy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Możliwość organizacji spływu kajakowego dla klientów indywidualnych albo spływu dla grup”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.