Nowości kinowe

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: GRU003 Kategorie: ,

Opis

Na co iść do kina w jesienne wieczory?

Jesienna słota sprzyja wyprawom do kina. Tak się składa, że ostatni kwartał 2019 roku przynosi nam kilka ciekawych propozycji, które na pewno przypadną do gustu kinomaniakom. Na co iść do kina w nadchodzących miesiącach?

„Boże Ciało” Jana Komasy

Kolejny film, który poważnie podchodzi do tematyki religii w Polsce. Jan Komasa nie stworzył jednak drugiego „Kleru”. Mamy tu znacznie głębszy obraz, który skłania do refleksji i pozwala spojrzeć na temat religii od nowej strony. Będzie to polski kandydat do Oscara. W filmie prezentują się młodzi, obiecujący aktorzy: Bartosz Bielenia, Eliza Rycembel oraz Tomasz Ziętek. Film pojawił się w kinach 11 października.

„Joker” Todda Phillipsa

Poważna kinematografia po raz kolejny sięga po motyw psychopatycznego Jokera, stworzonego w uniwersum DC Comics. Przed nami dwie godziny trzymającego w napięciu dramatu, który spełni oczekiwania osób lubiących mocne i wyraziste sceny. Joker już teraz pobił rekord dochodu wśród filmów dla dorosłych. Choć tematyka nie daje temu filmowi większych szans na Oscara, z całą pewnością warto pójść do kina na dzieło Phillipsa.

„Dziura w Głowie” Piotra Subbotko

Film wkroczył do światowych kin 17 września, a już 1 listopada zobaczymy go również w Polsce. W roli głównej Bartłomiej Topa. To wyjątkowo poważna tematyka ukazująca poważną chorobę psychiczną w jej pełnej, mrocznej krasie. W dramacie świetną rolę zagrał Andrzej Szeremeta. Choć film nie był szczególnie nagłaśniany, a jego premiera zbliża się bez szumnych zapowiedzi, wydaje się, że warto zobaczyć ten obraz w kinach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nowości kinowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.