Jak dużo kosztuje rachunek rozliczeniowy w banku?

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Ludzie starsi dalej z pewnym dystansem podchodzą do nowej technologii i nowinek technologicznych. Taką samą postawę przyjmują również w kwestii lokowania swoich pieniędzy. Bowiem wciąż czują się oni bezpieczniejsi, kiedy tak właściwie pieniądze przechowują w swoim domowym zaciszu.

Wynika to również z faktu, iż ludzie starsi z reguły żyją w małych miasteczkach i wioseczkach, w których niezwykle nieraz nie ma banku, ani oddziału. Są oni nijako skazani do trzymania środków finansowych w przysłowiowych skarpetach. Jakkolwiek niektórzy nawet jeśli mają taką możliwość, to pomimo wszystko nie decydują się na otwarcie konta bankowego. Związane jest to później z chodzeniem do banku, czy bankomatu jeśli potrzebne są fundusze. Nie wszyscy na to mogą sobie pozwolić, pomiędzy innymi z przyczyn zdrowotnych. A poza tym jak dodałam wcześniej starsze pokolenie wciąż funkcjonuje w swoim świcie i posiadania konta nie sugerują za coś koniecznego i przydatnego.

Oczywiście jakiś procent ludzi starszych dało się przekonać i przetrzymuje swoje pieniądze na koncie. W tej chwili banki konkurują ze sobą i walczą o pozyskanie nowych kontrahentów. Szukają oryginalnych pomysłów promocyjnych, a co za tym idzie kierują do ludzi swoje interesujące oferty – przetestuj konto 360, konto millenium. Próbują wszelkimi sposobami przekonać potencjalnych kontrahentów do wybrania właśnie ich banku. Poza możliwością prowadzenia konta bez pobocznych opłat, banki zaczęły wprost dopłacać. A mianowicie w swojej ogromnej ofercie proponują potencjalnemu konsumentowi zapłatę za otwarcie konta. Fakt, iż są to niskie sumy, ponieważ wahające się w granicach stu złotych, jakkolwiek jest to odpowiedni chwyt marketingowy i reklamowy. Zapewne nie jedna postać, jaka myślała o zmianie banku, bądź o założenie swojego pierwszego uległa tej kampanii. To świadczy o ty, iż ilość banków w stworzonym przez nas i nie tylko stworzonym przez nas kraju jest ogromna. W tej chwili, kiedy konkurencja wzrasta, ponieważ co raz pojawiają się na rynku innowacyjne banki, stare mają utrudnioną sytuacją. Muszą wykazać się większą pomysłowością i lepszą ofertą. Oczywiście założyć konto możemy w każdym banku. Nawet funkcjonującym już od jakiegokolwiek czasu banku internetowym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak dużo kosztuje rachunek rozliczeniowy w banku?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.