Bieżąca obsługa rachunkowa zagwarantowana przez biuro rachunkowe Tactis

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Kategoria:

Opis

Stała obsługa rachunkowa zagwarantowana przez biuro rachunkowe Tactis dedykowana jest zleceniodawcom, dla których istotna jest stabilność. Ze względu na długoletnią renomę oraz bardzo duże lata praktyki, specjaliści z przedsiębiorstwa Tactis orientują się, jak być nastawionym do konkretnych zobowiązań zawodowych, aby przedsiębiorca nie obawiał się, że coś zostanie wykonane nieterminowo lub nie będzie w zgodzie z aktualnymi przepisami prawnymi.

Na bieżąco klienci mogą liczyć na: prowadzenie ksiąg rachunkowych w zgodzie z ustawą o rachunkowości albo na bazie MNSF, zrobienie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych, prowadzenie rejestrów i ewidencji podatkowej, zoptymalizowanie polityki rachunkowości, prowadzenie harmonogramu kont, a także na kontrolę biegłego rewidenta i doradcę podatkowego. Biznesmeni każdorazowo będą dobrze orientować się w tym, w jakiej formie pod względem finansów pozostaje firma, ponieważ specjaliści z Tactis opracują systematycznie raporty finansowe.

to precyzyjne wykresy, tabele i analizy, z wykorzystaniem których zyskuje się kompletny ogląd w kwestie finansowe konkretnej marki. Biuro rachunkowe Katowice zagwarantuje też bieżące oraz strategiczne doradztwo w zakresie prawa podatkowego i rachunkowości, a także cykliczne spotkania z zespołem księgowym, biegłym rewidentem, a także doradcą finansowym. Biuro funkcjonuje nowocześnie, czyli przedsiębiorca ma zagwarantowany elektroniczny obieg dokumentów, jak i bezzwłoczny dostęp do informacji firmowych przez Internet. Współpraca online, wykonywana przez podane biuro rachunkowe obejmuje też przelewy do kontrahentów i kadry a także odbywającą się automatycznie weryfikację białej listy podatników VAT. Klienci mają możliwość też liczyć na reprezentowanie w urzędzie skarbowym, na przykład w czasie kontroli podatkowych a także celno – skarbowych. Proponowana jest również całościowa obsługa kadr i płac.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bieżąca obsługa rachunkowa zagwarantowana przez biuro rachunkowe Tactis”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.