Gruntowne świadczenia na pogrzeb

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Kategoria:

Opis

Dom pogrzebowy Orkus w Szczytnie proponuje wszechstronne usługi okołopogrzebowe. To rodzinna działalność, jaka zyskała zaufanie ludzi mieszkających w Szczytnie w tak ciężkim momencie jak zgon najbliższej osoby. Szczególnie, że funkcjonuje w branży od ponad 20 lat. Zakład pogrzebowy oferuje całościową organizację pogrzebów wraz z zorganizowaniem i obsługiwaniem ceremonii pogrzebowych katolickich i świeckich. Można także oczekiwać na świadczenia takie jak: przewóz zmarłych, czy kremacja ciała zmarłej osoby. W ORKUS Zakład Pogrzebowy Szczytno wszyscy wyspecjalizowani są w wszechstronnej organizacji uroczystości pogrzebowych na terenie gmin Szczytno oraz Świętajna. Zakład pogrzebowy proponuje także specjalistyczny przewóz zwłok. Doświadczony oraz zaangażowany team pracowniczy jest przygotowany do tego, by wykonać każde ze zleceń na jak najwyższym poziomie.

W biurze Orkusa można kupić szeroki asortyment gadżetów i dewocjonaliów funeralnych. Z zakładem pogrzebowym da się kontaktować się telefonicznie i mailowo. Zakład pogrzebowy prowadzi stronę www, na jakiej umieszczony jest opis usług oraz cennik. Świadczone usługi pogrzebowe to: karawan, kremowani zwłok, obsługiwanie ceremonii pogrzebowych, prosektorium, przewożenie nieboszczyków, sprzedawanie wiązanek pogrzebowych, pomoc w dostaniu zasiłku pogrzebowego i pogrzeb. Organizacja pochówków w Orkus jest na najwyższym poziomie.

Cennik świadczeń funeralnych pozostaje elastyczny z uwagi na to, iż konkretne przedmioty oraz świadczenia są przeróżne i bardzo często dobierane indywidualnie przez bliskich zmarłego. Jakość proponowanych świadczeń we wspomnianym zakładzie pogrzebowym motywuje do zgłaszania się tam, w tak trudnym momencie. Pracujący tam eksperci pomagają w wypełnieniu wszystkich formalności w kryzysowym okresie dla rodziny zmarłego. Służą poradą w podjęciu decyzji o formie uroczystości pogrzebowej. Zajmują się także przygotowaniem muzyki oraz usługami florystycznymi. Dom zajmuje się przygotowaniem ceremonii zarówno religijnych, jak i świeckich. Po pogrzebie będzie okazja decydować się na wykonanie nagrobku w tej samej firmie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gruntowne świadczenia na pogrzeb”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *