Wykwalifikowany a także godny zaufania neurolog dziecięcy w Poznaniu

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Jadwiga Polcyn – Losy to rzetelny i rekomendowany neurolog dziecięcy w mieście Poznań do jakiego zgłasza się wielu rodziców z pociechami. Najważniejszą dziedziną Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest leczenie zespołu nadpobudliwości ruchowej a także padaczki u dzieci. Specjalistka twierdzi, iż kiedy tylko mama i tata podejrzewają u swoich pociech zaburzenia z zakresu neurologii to muszą reagować błyskawicznie. Wyłącznie wcześniejsze rozpoznanie i odpowiednia reakcja umożliwiają później odpowiednie rozwijanie się maluchów. Wczesna diagnoza to także okazja na maksymalne wyzdrowienie.

Jadwiga Polcyn – Losy będąc wyspecjalizowaną w badaniu najmłodszych ma długoletnie doświadczenie kliniczne. Na dodatek, wyróżnia ją zdolność współodczuwania dzięki jakiej przekonuje do siebie niepełnoletnich pacjentów oraz nie wywołuje w nich lęku. Diagnozowanie oraz wyleczenie dzieci z dolegliwościami układu nerwowego zawiera również: napady bólowe, bóle głowy, zaburzenia zachowania, dysfunkcje snu, dysfunkcje mowy, problemy w szkole, związane z porodem problemy neurologiczne, zespół objawów powiązanych z mózgowym porażeniem dziecięcym, wrodzone choroby układu nerwowego, oraz urazy czaszkowo – mózgowe.

Wszechstronna opieka medyczna wynika z tego, iż Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań ma specjalizację też w pediatrii oraz anestezjologii oraz intensywnej terapii. Standardowo Jadwiga Polcyn – Losy konsultuje się z psychologiem oraz fizjoterapeutą. Na pierwszą konsultację opiekunowie poproszeni są o wzięcie ze sobą: historii medycznej dziecka, książeczki zdrowia, historii informacyjnej z leczenia w szpitalu oraz wyników wcześniej przeprowadzonych badań. Z przychodnią neurologiczną można skontaktować się także mailowo. Za każdym razem terapia dopasowana jest indywidualnie do małego chorego. Neurolog wykonuje swoją pracę na równi z pacjentem, jak i z rodzicami zapewniając o tym, że chorób neurologicznych nie trzeba się wstydzić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wykwalifikowany a także godny zaufania neurolog dziecięcy w Poznaniu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.