Susz Super Lemon Haze

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Kategoria:

Opis

Rośliny obejmują fitochemiczne związki, jakie mają wpływ na organizm ludzki. Jedzone w małych ilościach ubogacają doznania smakowe, jednak w większych ilościach są toksyczne. Na przykład, niektóre typy ekstraktów ziołowych, takich jak wyciąg z dziurawca może być stosowany w celach lekarskich, w leczeniu depresji oraz łagodzeniu stresu. Mimo to znaczące ilości tego zioła może wywoływać reakcje alergiczne, w takim razie należy je wykorzystywać z ostrożnością. Zioła od dawna były używane jako podstawa standardowej chińskiej medycyny ziołowej. Co poniektóre zioła są stosowane nie tylko do celów kulinarnych oraz leczniczych, jednak także jako środki psychotropowe. Jednym z takich ziół są konopie indyjskie. Zioła pełnią oprócz tego istotne funkcje w wielu rytuałach religijnych religiach. Na przykład, mirra oraz kadzidło są nadzwyczaj istotne dla chrześcijan.

Syberyjscy szamani również korzystają z ziół do wywołania doświadczeń duchowych, m.in. do ceremonii przejścia, czy jako wsparcie w seansach spirytystycznych. Indianie użytkują białą szałwię do odkażenia duchowego. Ziołolecznictwo jest stereotypowym typem zwalczania różnych dolegliwości, opartym a tradycjach medycyny ludowej. Użytkuje rośliny oraz ekstrakty z nich do produkcji naturalnych farmaceutyków – jak na przykład Susz Super Lemon Haze. Ziołolecznictwo jest również nazywane botaniczną medycyną, medycyną ziołową i fitoterapią. Zakres wykorzystywanych składników leczniczych jest w szeregu przypadków rozszerzony o różnorodne grzyby oraz produkty pszczelarskie, a również minerały, muszle oraz co poniektóre części zwierząt. Niejednokrotnie naturalne leki ziołowe stają się następnie znaczącym składnikiem wielu lekarstw farmakologicznych.

W 2001 roku naukowcy zidentyfikowali 122 związków wykorzystywanych w zwykłych lekach z apteki, które pochodzą z roślin powszechnie użytkowanych w medycynie ludowej. Zioła i przyprawy wykorzystywane przez ludzi do przyprawiania żywności zawierają substancje aromatyczne, fenole oraz alkaloidy, które służą roślinom jako mechanizmy defensywne przed owadami, różnorodnymi mikroorganizmami oraz zwierzakami roślinożernymi. W jaki sposób się okazuje są one efektywne w leczeniu wielu dolegliwości.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Susz Super Lemon Haze”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *