Profesjonalny oddział leczniczy dla ludzi uzależnionych od alkoholu

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Kategoria:

Opis

Specjalistyczny oddział terapeutyczny dla pacjentów uzależnionych od alkoholu i pozostałych środków wpływających na pracę mózgu znajduje się w Wandzinie. Jest to Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni „PLUS”. Na oddziale leczenia uzależnienia alkoholu oferowana jest terapia krótkoterminowa, obejmująca 56 dni. Terapia przeznaczona jest do osób zauważających u siebie objawy uzależnienia lub osoby z rodziny. Leczenie odbywa się w grupie nie większej niż osiemnaście osób. Są to najlepsze okoliczności do odbywania leczenia.

Zajęcia nadzorowane są przez wykształconych psychologów, którzy każdego traktują indywidualnie. Intymny a także przyjazny nastrój ułatwia pozyskać dobre wyniki. Ludzie uzależnieni są w większym stopniu szczerzy. Leczenie indywidualne w wandzin.pl – ośrodek leczenia uzależnień nfz ma miejsce raz w tygodniu. To doskonałe uzupełnienie terapii grupowej. W dodatku, wykonywana jest ergoterapia. Pomoc psychologów na imponującym poziomie motywuje do odbycia leczenia we wskazanym ośrodku. Realizowana jest również opieka psychiatryczna, prawnika i pracownika socjalnego. Zakład w Wandzinie proponuje zajęcia warsztatowe dla rodzin osób przebywających w placówce. Zajęcia edukacyjne mają na celu rozszerzać informacje w temacie przyczyn choroby alkoholowej.

Pobudzana jest motywacja oraz wyraziste podejście do bycia trzeźwym. To rozszerza szansę zakończenia picia przez osobę uzależnioną. Bliscy natomiast nie obarczają się winą. Na stronie online ośrodka umieszczone są konkretne informacje na temat tego, jakie są warunki przyjęcia, co można ze sobą wziąć do placówki a także co jest stuprocentowo zabronione w czasie przebywania na terapii. Dla osób zaciekawionych wskazane są także dane kontaktowe. Ośrodek działa od 25 lat, proponując wsparcie dla pacjentów zmagających się z uzależnieniem. Duże doświadczenie pozwala pomagać pacjentom, jacy nie dają rady sobie w życiu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Profesjonalny oddział leczniczy dla ludzi uzależnionych od alkoholu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *