Opatrunek schładzający

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Atrakcyjna propozycja sprzedaży w sklepie internetowym Twoja – Apteczka jest tym, co sporo osób zachęca do robienia zakupów dokładnie w takim punkcie sprzedaży. Z wszechstronnego uposażenia do jakiego zaliczają się opatrunek schładzający można korzystać tak samo samodzielnie, ale też kupić go do ośrodków zdrowia.

Najwyższa jakość i użyteczność poszczególnych towarów powodują, że jest to najlepsze uposażenie gabinetów i placówek świadczących usługi medyczne oraz rekonwalescencyjne. Oferta punktu sprzedaży zawiera na równi produkty standardowe, ale też kosmetyki, książki medyczne, czy zestawy edukacyjne. Niezależnie więc w jakiej dyscyplinie ktoś funkcjonuje, to znajdzie asortyment medyczny, jaki mu to uprości.

Główną domeną wskazanego punktu sprzedaży są tymczasem towary dedykowane do ratowania życia ludzkiego. Podczas pierwszej pomocy sprawdzają się głównie apteczki. Do uposażenia apteczki wliczają się środki opatrunkowe takie jak: gaziki jałowe, kompresy, opatrunki indywidualne, chusty opatrunkowe, bandaże. Wszystkie są dostępne we wskazanym sklepie.

Pozostałe produkty są ulokowane w podkategoriach: sprzęt do szkół, fantomy, butle tlenowe, ciśnieniomierze, defibrylatory, akcesoria niezbędne w fizjoterapii, igły do portów, inhalatory, kasetki do lekarstw, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, maski antysmogowe, maski z aktywnym węglem, opatrunki, odzież medyczna, pierwsza pomoc, specyfiki przeciw komarom i kleszczom, ratownictwo, osprzęt do masowania, osprzęt medyczny, osprzęt ratowniczy, sprzęt treningowy oraz rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera i szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne, komplety do reanimacji. Osprzęt medyczny, ratowniczy, treningowy a także ortopedyczny, z jakiego można skorzystać w karetce, przychodni, szpitalu, w ośrodku zdrowia, czy również w ośrodkach sportowych wyprzedawany jest w atrakcyjnych cenach. Można także sprawdzić promocje. Wszystkie produkty są testowane przed oddaniem do użytku.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Opatrunek schładzający”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.