Poradnik podróżnika

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: GRU004 Kategoria:

Opis

Tanie podróżowanie po świecie – podstawowe zasady

Wiele osób tłumaczy swoją niewielką aktywność w dziedzinie podróżowania niedostateczną ilością środków finansowych. Tymczasem, z roku na roku turyści są w coraz lepszej sytuacji i mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ceny. Wystarczy poznać sprawdzone sposoby na tanie podróżowanie, aby przy niewielkich nakładach finansowych odwiedzić różnorodne zakątki na całym świecie.

Podróże po Europie tanie jak nigdy wcześniej

Wystarczy kilkaset złotych na osobę, aby zapewnić sobie tydzień we Włoszech lub Hiszpanii ze zwiedzaniem najważniejszych zabytków i atrakcji. Wszystko przez coraz większą dostępność tanich biletów lotniczych. Kluczem do sukcesu jest polowanie na okazje i zamawianie lotu z dużym wyprzedzeniem. To otwiera przed nami tanie podróżowanie po całej Europie.

Social media kluczem do tanich podróży

Na samym Facebooku znajdziemy kilkadziesiąt grup międzynarodowych, do których zapisują się osoby zainteresowane tanim podróżowaniem. Członek takiej społeczności może wskazać miejsca, które chce zwiedzić, jednocześnie podając swoją lokalizację i oferując pomoc osobom, które chcą przyjechać w gości. Innymi słowy: oferując darmowy nocleg innym turystom możemy liczyć na to, że ktoś zrewanżuje się podobną pomocą w kraju, który chcemy zwiedzić.

Wystarczy odrobina chęci i motywacji

Tanie podróżowanie wymaga planowania z wyprzedzeniem, a także pewnych wyrzeczeń. Zamiast pięciogwiazdkowych hoteli wybieramy tanie hostele. Stawiamy na gotowanie we własnym zakresie. Planujemy najtańsze połączenia komunikacyjne. W dobie XXI wieku wystarczy odrobina dobrych chęci, aby za niewielkie pieniądze zwiedzić wiele pięknych miejsc na świecie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Poradnik podróżnika”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *