Przeguby Cardana

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Kategoria:

Opis

Sprzęgła wychylne nadające się do wykorzystania w licznych dziedzinach przemysłu oferuje zakład Tekmat. Oferta obejmuje produkty wytwarzane przez wiodących producentów europejskich. Poszczególne przeguby przystosowane są do różnych prędkości obrotowych i wyposażone są w odpowiednie łożyska nie mające ruchomych elementów pośredniczących lub w łożyska walcowe o cienkich pierścieniach i z dużą liczbą długich wałeczków. W trakcie wyboru określonych produktów pośród tekmat.pl należy sugerować się nie tylko parametrem przekazywanego momentu obrotowego, ale dodatkowo opcjami eksploatacji do jakich zaliczają się: moc chwilowego uderzenia, wymiary kąta, bądź liczba wykonanych obrotów.

Kiedy kupujący ma jakieś pytania w trakcie zakupów to może skorzystać z wskazówek wykwalifikowanego pracownika sklepu. Przeguby Cardana stosowane są do połączenia dwóch wałów napędowych, jakie mogą nie nie znaleźć się przy sobie na osi. Niezależnie od ułożenia, wały Cardana zapewniają bezproblemowe przeniesienie momentu obrotowego przy wysokich prędkościach obrotowych przez wał napędowy oraz przeguby. Sprzęgła wychylne, udostępnione w sklepie Tekmat wyróżniają się cichszą pracą, atrakcyjną ceną a także zredukowanym tarciem. Ich wysoka precyzja wytworzenia zapewni późniejszą niezawodność użytkowania. Posiadające idealne parametry jakie wykazują przeguby Cardana oddziałują na duże wyniki sprzedażowe. Z pełnym ich spisem, parametrami technicznymi oraz opisem można zapoznać na stronie Tekmat.

Połączenia mogą być w prostej linii albo mogą mieć miejsce pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Wszystkie sprzęgła wychylne będą nadawały się do pracy: max trzystu obrotów na minutę, max tysiąca obrotów na minutę albo max czterech tysięcy obrotów na minutę. Sprzęgła wychylne mogą być wykonane ze stali: zwykłej, nierdzewnej, ocynkowanej, chromowanej, oksydowanej, kadmowanej albo niklowanej. Otwory w nich mogą przybierać dowolną postać: okrągłą, okrągłą z rowkiem na wpust lub z otworem kwadratowym bądź sześciokątnym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przeguby Cardana”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *