Akumulatory żelowe HAZE sprzedawane w oficjalnym sklepie wskazanego producenta

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Akumulatory żelowe HAZE sprzedawane w oficjalnym punkcie sprzedaży podanego producenta, czyli w sklepie COMSYSTEM wliczają się do urządzeń bardzo praktycznych. Można do nich także dobrać ładowarki i akcesoria. Najnowsze akumulatory dedykowane są do licznych zastosowań, na przykład do: maszyn czyszczących, łodzi, bądź jachtów. W ofercie znajduje się cała baza produktowa: modele żelowe do wózków inwalidzkich, kamperów i maszyn czyszczących, HZY MARINE, modele solarne, modele do rozruchu maszyn i silników, a także bezobsługowe AGM. Tego typu ładowarki automatyczne są nad wyraz przydatne.

Wykorzystane są do uzupełnienia energii w bateriach do licznych maszyn. W sklepie oferowane są wyłącznie nowe urządzenia, podlegające oficjalnej gwarancji fabrycznej. Imponująca jakość dostępnych wyrobów potwierdzona jest branżowymi certyfikatami. Akumulatory zrobione w technologii żelowej są zautomatyzowane i mają znacznie dłuższą żywotność niż tradycyjne wersje. Docenione są również za to, że wykazują umiejętność powracania do pełnej sprawności nawet wtedy, gdy są bardzo rozładowane. Nie tylko świetnie znoszą wysokie temperatury, lecz sprawdzą się też w temperaturach niskich. W polskim klimacie jest to warta uwagi cecha. Imponująca jakość oraz praktyczność tych akumulatorów sprawiają, że są one doceniane w licznych branż.

Udostępnione produkty w sklepie są rozdzielone w podkategoriach, co ułatwia realizację transakcji. akumulator litowo-jonowy 12v 100ah kupują klienci, jacy chcą je zamieszczać w samochodach elektrycznych, w maszynach transportowych i podnoszących – wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych oraz w paleciakach. Sprzedawane są też akumulatory żelowe do maszyn czyszczących, akumulatory marine do łodzi mających napęd elektryczny oraz do zasilania urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Można również dobierać akumulatory jakie nadają się do kamperów i przyczep kempingowych. Do katalotu wliczają się również akumulatory do elektrowni wiatrowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Akumulatory żelowe HAZE sprzedawane w oficjalnym sklepie wskazanego producenta”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.