Profesjonalny zakup samochodów używanych za gotówkę w Gdańsku

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Kategoria:

Opis

Rzetelny zakup pojazdów starszej daty za pieniądze na terenie Gdańska ma do zaoferowania stacja demontażu samochodów RAAN. Wszystkie transakcje są spieniężone. Sam proces likwidacji pozostaje bezpieczny dla środowiska {naturalnego|przyrodniczego oraz dotyczy aut niedopuszczonych do eksploatacji. Rekomendowana przez wojewodę pomorskiego stacja demontażu aut jest jednocześnie uczestnikiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów FORS, aktywnie uczestnicząc w działaniach na rzecz recyklingowania samochodów w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie sprawia, że raankasacja.pl – skup aut gdańsk jest zakładem rekomendowanym. Firma RAAN może szczycić się sporym zaufaniem zarówno wśród klientów prywatnych, jak i firm. Wszystkie usługi są wykonane zgodnie z przepisami prawa oraz odbywają się bezproblemowo.

Zanim natomiast samochód skupowany znajdzie się w dalszej sprzedaży, o ile nie będzie skasowany to zostaje poddawany gruntownemu przeglądowi. Dodatkowo, udzielana jest gwarancja na używane części. Kupowane są pojazdy osobowe, ciężarówki, autobusy oraz motory. Pracownicy RAAN odbierają auto od klienta, robiąc na miejscu nieodpłatną wycenę. Po jej ustaleniu klient decyduje, czy chciałby sprzedać pojazd. Transakcja sfinalizowana jest umową kupna – sprzedaży, a zapłatę zleceniodawca dostaje bądź pieniężnie albo przelewem.

Samochody skupowane są nie tylko od klientów indywidualnych, lecz też od przedsiębiorstw z różnych branż i korporacji taksówkarskich. Skupowane przez RAAN są pojazdy licznych marek i w przeróżnym stanie użytkowania. Na stronie www firmy można zapoznać się ze szczegółowym opisem prosperowania firmy i terenem jej działania. W rezultacie zainteresowani są lepiej obeznani w tym, w jaki sposób odbywają się konkretne zlecenia. To pomaga im również nabierać ufności do stacji demontażu pojazdów, abstrahując z jakiej określonej usługi planują tam korzystać w najbliższym czasie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Profesjonalny zakup samochodów używanych za gotówkę w Gdańsku”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *