Wszechstronny zakres działania firmy Seltu

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Kategoria:

Opis

Kompleksowy zakres prosperowania marki Seltu motywuje ciekawych producentów, klientów i dealerów do współpracowania w ramach własny biznes perfumy i pozwala oczekiwać zysków. Przede wszystkim, Seltu umożliwia firmom przyłączanie się do już istniejących dystrybutorów i punktów sprzedaży partnerskich. Jeżeli ktoś tego potrzebuje, to może skorzystać ze wsparcia przy zakładaniu strony www. Sama platforma stale się rozwija, co również jest wyjątkowo dogodne. Seltu umożliwi reklamę w wielu kanałach marketingowych: wirtualnych, Tv oraz radio. Stała komercjalizacja producentów oraz partnerów umożliwia ubogacenie propozycji sprzedażowej a także powoduje, że jest ona bardziej korzystniejsza dla konsumentów.

Odnosi się to do takich dziedzin jak: moda i obuwie, zdrowie i uroda, motoryzacja, biżuteria i akcesoria, multimedia, rtv i agd, sport i rekreacja, turystyka, dom i ogród, artykuły dziecięce, usługi i rozrywka, meble i wyposażenie wnętrz. W dodatku, współpracując z Seltu można oczekiwać na ekspozycję własnej nazwy i towarów w widocznych punktach, jak i w sieci. Można też skorzystać z dodatkowych aktywności w obrębie współpromocji i działań marketingowych poprzez: placementy na platformie Seltu, placementy w aplikacji Seltu, kanały społecznościowe Seltu oraz kampanie promocyjne. Jeżeli wytwórca będzie potrzebował opróżnić magazyn, to może zdecydować się na sprzedawanie asortymentu outletowego w dedykowanej zakładce promocyjnej. Można też rozszerzać zakres współpracy o cross border na arenie międzynarodowej, w oparciu o osobny aneks do umowy na określony rynek.

Partnerzy, Producenci i Dealerzy wyznaczają z Seltu wspólną strategię promocyjną oraz sprzedaży, co wpływa na mocną pozycję w e – commerce. Użytkownicy platformy mogą też skorzystać z opcji odroczonej płatności albo decydować się na dowolne opcje finansowania. Opłaca się dodatkowo napomknąć o programie lojalnościowym, bazującym na możliwości zakupów za środki z cashback na stronie Seltu. Każdy, kto zdecyduje się na współpracę, może liczyć na dedykowanego opiekuna.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wszechstronny zakres działania firmy Seltu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *