Serwis zapoznawczy dla osób poszukujących kogoś o takim samym światopoglądzie religijnym

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Kategoria:

Opis

Singlowanie.pl to serwis randkowy dla osób szukających drugiej połówki o tym samym wyznaniu. Samotni chrześcijanie, w przedziale wiekowym od osiemnastu do 50 lat mogą w takim miejscu znaleźć swoje drugie połówki. I mimo, że portal randkowy nie ma długiej historii to skupia ponad 10 tysięcy osób. Serwis randkowy singlowanie.pl jest dobrym miejscem dla osób, jakie są wstydliwe w nawiązywaniu związków w realu. Katolickie randki mogą zaowocować dobrymi i trwałymi związkami, do czego motywują pomysłodawcy.

Łatwiej bowiem budować relację z osobą wyznającą taką samą wiarę. Nie można podważyć tego, że podobnie pojmowane wartości są w stanie do siebie zbliżyć. I pomimo że nie brakuje osób, jakie do portalu chrześcijańskiego mogą podchodzić sceptycznie, to są to wyłącznie wyjątki. W takim serwisie można bowiem świetnie się bawić, bo single mają sporo pozostałych tematów do omówienia. Wystarczy się zapisać i wyszukać kogoś o zbliżonym charakterze. Portal podaje dwa poziomy uczestnictwa. W ich obszarze realizowane są opcje takie jak: możliwość poszukiwania innych użytkowników, opcja zobaczenia ich kont, możliwość przesyłania wiadomości, opcja dodawania do swoich zasobów pozostałych korzystających z serwisu, możliwość podglądu użytkowników przeglądających na profil, możliwość podglądania tego, czy ktoś jest zalogowany do serwisu, czy nie. Drugi pułap jest bogatszy o: opcję uczestnictwa w wspólnocie singli wyznających wartości chrześcijańskie, opcję uczestnictwa na blogu oraz możliwość uczestnictwa na forum.

Priorytetowym zadaniem jakie ma do wykonania serwis singlowanie.pl jest możliwość umawiania się na randkę z chrześcijanami. Ten chrześcijański serwis zapoznawczy to szansa dla osób wstydliwych. Bardzo często po przełamaniu przeszkody przez Internet okazuje się, że wystarczyło być w większym stopniu naturalnym. I jeśli w dodatku znajdzie się kogoś o zbliżonym światopoglądzie to ma się powody do satysfakcji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Serwis zapoznawczy dla osób poszukujących kogoś o takim samym światopoglądzie religijnym”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *