Personal shopper

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: GRU0002 Kategoria:

Opis

Czym zajmuje się personal shopper?

Politycy, aktorzy, dziennikarze… Osoby publiczne muszą prezentować się nienagannie w różnych okolicznościach. W ostatnich latach możemy zaobserwować, że coraz więcej przedstawicieli świata mediów potrafi zaskoczyć eleganckim i modnym wyglądem. Warto pamiętać, że osoby publiczne często korzystają z pomocy stylisty. Kim jest i czym zajmuje się personal shopper?

Wygląd dostosowany do Twojej osoby

To detale decydują o tym, jak prezentuje się nasza stylizacja w określonych okolicznościach. Nie wszystkie kolory pasują do naszej karnacji i oprawy oczu. Podobnie jak pewne fasony oraz rozwiązania krawieckie stosowane w nowoczesnej modzie. Personel shopper to osoba, która dokładnie analizuje indywidualne cechy naszego wyglądu i pod ich kątem dobiera ubrania, w których będziemy prezentować się najlepiej. Możemy zatem przetłumaczyć nazwę tego zawodu nie tylko jako stylistę, ale również jako osobistego asystenta ds. zakupów.

Ile kosztuje prywatny stylista?

To zależy od kompetencji i popularności wybranego stylisty. Duże znaczenie ma również lokalizacja. Najwyżej cenią się styliści dostępni w Warszawie. Konsultacje ze stylistą zwykle obejmują kilka wizyt. Pierwsza skupia się na analizie naszej osoby oraz doborze kolorów. Kolejne spotkania obejmują wybór fryzury oraz ewentualne konsultacje w kwestiach kosmetycznych. Następnie, personal shopper zabiera nas na zakupy i pomaga nam dobrać odpowiedni ubiór. Jednocześnie, uczy nas nowych rzeczy i udziela wielu przydatnych porad na przyszłość. Jednocześnie, stylista pomaga nam uzyskać odpowiednią spójność naszej osoby i preferowanego stylu ubioru.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Personal shopper”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *