Oryginalne rozwiązanie, proponowane przez firmę Account Trees – zarządzanie podatkowe

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Kategoria:

Opis

Nowatorskie rozwiązanie, oferowane przez firmę Account Trees, jakim jest zarządzanie podatkowe, sprawia, że znacznie więcej przedsiębiorców zmotywowanych jest do korzystania z usług Justyny Mąkosy. W zakresie księgowość kraków znana jest ona z dużego profesjonalnego podejścia a także odpowiedzialnego podejścia do swojej pracy. Świadczy ona usługi w zakresie identyfikowania oraz minimalizowania zagrożeń podatkowych, jakie wynikają na przykład z częstych zmian legislacyjnych a także niespójności przepisów. Bierze ona też pod uwagę czynniki wewnętrzne jakie występują w przedsiębiorstwie.

Przy wystosowaniu pewnych rozwiązań ściśle nawiązuje współpracę z klientem, wobec czego rezultaty pracy przystosowane są do specyfiki jego działalności stuprocentowo. Propozycja usług w zakresie zarządzania podatkowego zawiera: opracowanie mapy ryzyk podatkowych wraz z komentarzami do badanych transakcji, dookreślenie spodziewanych obszarów ryzyk co do procedur podatkowych, opracowanie i wdrażanie działań zapewniających właściwe zarządzanie istniejącymi ryzykami, systematyczne doradztwo podatkowe, przegląd systemu informatycznego i księgowego przedsiębiorstwa.

W efekcie, można oczekiwać wyeliminowania albo ograniczenia obszarów ryzyka podatkowego razem z zabezpieczaniem pozycji podatkowej konkretnej firmy. Właściciel firmy może także zweryfikować oraz kształtować wewnętrzne procedury i procesy, jak i zminimalizować ryzyko powstania pewnych nieprawidłowości skarbowych. Przekłada się to na ukształtowanie przewagi konkurencyjnej oraz progres wartości konkretnej spółki. Można także zdecydować się na innego typu usługi.

Na przykład, w ramach księgi przychodów i rozchodów wykonane będą czynności takie jak: ewidencja przychodów, zakupów i kosztów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, ewidencja przebiegu przejazdu prywatnego, ewidencje i rejestry VAT, rozliczenia z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a także elektroniczna wysyłka deklaracji podatkowych. Justyna Mąkosa systematycznie będzie wprowadzała uzyskane przychody, wydatki i zakupy firmy, na podstawie faktur jakie dostanie od klienta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oryginalne rozwiązanie, proponowane przez firmę Account Trees – zarządzanie podatkowe”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *